gerçek banka garantisi sağlayıcısı

gerçek banka garantisi sağlayıcısı

gerçek banka garantisi sağlayıcısı

kira banka garantisi, banka aracı sağlayıcıları, Gerçek Banka Garanti Sağlayıcısı, gerçek Banka Garantisi sağlayıcıları, uluslararası banka garanti sağlayıcıları, banka aracı sağlayıcıları, yedek akreditif sağlayıcı, bg / sblc sağlayıcıları

kira banka garantisi, banka aracı sağlayıcıları, Gerçek Banka Garanti Sağlayıcısı, gerçek Banka Garantisi sağlayıcıları, uluslararası banka garanti sağlayıcıları, banka aracı sağlayıcıları, yedek akreditif sağlayıcı, bg / sblc sağlayıcıları

Gerçek bir banka teminat sağlayıcısı kimdir?

 

Gerçek banka garantisi Sağlayıcısı, belirli amaçlarla müşterilerine banka garantileri ve diğer banka finansal araçlarını sağlayan bir banka veya finans kuruluşudur.

Banka garantileri ve yedek akreditifler gibi finansal araçlar, bankalardan kredi almak için kullanılabileceği gibi, ithalat ve ihracat işlemlerinin yanı sıra ticaret finansmanı için de kullanılabilir.

Grand City Investment Limited, Para Borç Verenler Yönetmeliği (Hong Kong yasalarının 163.Bölümü) uyarınca 29 MAYIS 1984 tarihinde Şirket Tescil No. 0137353 ile Hong Kong’da kurulmuş gerçek bir banka teminat Sağlayıcısıdır.

Yıllık% 4 leasing ücreti karşılığında özellikle Lease için olan gerçek banka garantisi sağlayıcılarıyız. Ayrıca, kira bankası garantileri, kredi sağlayıcılarının hazır mektupları, gerçek sblc sağlayıcıları, Ticari Finansman sağlayıcıları, Rücu Kredisi, Rücu Olmayan Krediler, Sigorta, Yatırımlar, Varlık Yönetimi, Portföy Yönetimi, Ticaret Platformları, Özel Yerleştirme Programlarının yanı sıra Standby Akreditif (SBLC), Banka Garantileri (BG), Usance LC, Akreditifler, Şirketler, KOBİ’ler ve özel şahıslar için Farklı Akreditifler ve Finansman gibi Banka Araçlarının ihracı ve paraya çevrilmesi.

Hong Kong’da kayıtlı bir borç veren olarak, Asya, Afrika, Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avustralya ve Orta Doğu gibi dünyanın farklı yerlerinde bulunan müşterilerimize de krediler ve uluslararası proje finansmanı sağlıyoruz.

Kredi faiz oranımız yıllık% 3 olup, bizden teminatsız veya teminatsız kredi finansmanı sağlayabilirsiniz. Kredi süresi 20 yıla kadar, ödemesiz dönem 3 yıla kadar. Kredi finansman düzenlememizin en iyi yanı, herhangi bir ön ödeme cezası almamamızdır. Böylece krediyi ceza ödemeden zamanında geri ödeyebilirsiniz.

Gerçek banka garantisi Sağlayıcısı – Grand City Investment Limited

 

Banka Garantisi nedir?

Banka garantisi, bir bankanın iki dış taraf, bir alıcı ve bir satıcı arasında veya teminatla ilgili olarak, bir başvuru sahibi ve bir lehtar arasındaki bir sözleşmeye sağladığı garantidir. Banka garantisi, alıcının borcunu veya yükümlülüğünü yerine getirmemesi durumunda sözleşmenin tamamlanması için sorumluluğu üstlendiğinden, yararlanıcı için bir risk yönetim aracı görevi görür.

Banka garantileri küçük işletmeler için temel bir amaca hizmet eder; Banka, başvuru sahibinin durum tespiti yoluyla, teminatın yararlanıcısı için geçerli bir iş ortağı olarak onlara güvenilirlik sağlar. Esas itibarıyla banka, iki harici tarafın taahhüt ettiği özel sözleşmeyle ilgili olduğundan, başvuru sahibi adına ortak imza atarak, başvuranın kredi itibarına onay mührü koyar.

Banka Teminat Türleri

Banka garantisi, belirli bir miktar ve önceden belirlenmiş bir süre içindir. Garantinin sözleşme için geçerli olduğu koşulları açıkça belirtir. Bir banka garantisi, doğası gereği finansal veya performansa dayalı olabilir.

Bir finansal banka garantisinde banka, alıcının satıcıya olan borçlarını geri ödeyeceğini garanti eder. Alıcının bunu yapmaması halinde, banka, garantinin verilmesi üzerine alıcıdan tahsil edilen küçük bir başlangıç ​​ücreti karşılığında mali yükü kendisi üstlenecektir.

Performansa dayalı bir garanti için, yararlanıcı, sözleşmede belirtildiği gibi yükümlülüğün yerine getirilmemesi nedeniyle bankadan tazminat talep edebilir. Karşı tarafın söz verdiği gibi hizmetleri yerine getirmemesi durumunda yararlanıcı, ifa etmemesinden kaynaklanan zararlarını garantöre – bankaya talep edecektir.

Uluslararası ihracat durumlarında olduğu gibi yabancı banka garantileri için, lehtarın ikamet ettiği ülkede faaliyet gösteren bir muhabir banka olan dördüncü bir taraf olabilir.

Banka Garanti Açıklaması:
1. Banka Enstrüman Türü: Nakit Destekli Banka Garantisi {BG}
2. Nominal Değer: 1 Milyon ABD Doları / Avro (Minimum) – 5 Milyar ABD Doları / Avro (Maksimum)
3. Veren Banka: Barclays Bank London, HSBC Hong Kong, Citibank New York, Deutsche Bank Almanya veya herhangi bir ana banka.
4. Yaş: Bir Yıl ve Bir Gün (varsa rulolar ve uzatmalarla)
5. Kiralama Fiyatı: Nominal Değerin% 4’ü artı% 2 komisyoncu komisyonu (Yalnızca işlemde komisyoncular varsa geçerlidir)
6. Teslimat: SWIFT MT-760
7. Ödeme: MT103 Swift Banka Havalesi
8. Basılı Kopya: 7 iş günü içinde Banka Gümrüklü Kurye.

# lütfen banka aracı sağlayıcıları, # uluslararası banka garanti sağlayıcıları, # banka garantisi indirimi hsbc, # gerçek banka garantisi sağlayıcısı, # gerçek banka aracı sağlayıcıları, # lütfen banka garantisi sağlayıcısı, # kiralanan banka garantileri, # Dünya çapında Gerçek BG / SBLC Sağlayıcıları

 

Banka enstrümanlarımız (banka garantileri ve yedek akreditifler) Nakit Destekli olup, Kredi ihtiyaçları, İş ve Proje Finansmanı için Müşterilerimiz adına Bankamızdan Yükümlülüktür. Tüm Banka Araçlarımız, Projeler, İş Genişletmeleri ve Özel Yerleştirme Programları (PPP) için Finansmanı güvence altına almak için kullanılabilir.

Bu Banka Garantileri, Citibank New York, Chase Bank, Wells Fargo Bank, Bank of America, HSBC Hong Kong veya HSBC London, Barclays bank London, Standard Chartered Bank London, Dubai veya Hong Kong, UBS İsviçre gibi en iyi AAA dereceli bankalar aracılığıyla verilir. , Deutsche Bank AG Almanya vb.

İşletmeniz veya projeleriniz için finansman sağlamanıza, kredi limitlerini etkinleştirmenize, sizin için kredi mektupları, BG veya SBLC düzenlemenize, finansal araçlara karşı kredi sağlamanıza ve finansal araçlardan para kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

HİZMETLERİMİZ DAHİL ANCAK AŞAĞIDAKİLERLE SINIRLI DEĞİLDİR:
Krediler: (Kişisel / Ticari Krediler, Teminatlı / Teminatsız Krediler, Rücu / Geri Dönüşsüz Krediler vb.)
Banka Garantileri: (Performans Garantisi / İhale Teminatı / Peşin Ödeme Garantisi)
Akreditifler (Red Clause Akreditifler, Usance LC, SBLC, DLC, L / C vb.)
Fon Kanıtı (POF) Mesajları: Ön Tavsiye Mesajı / Banka Konfor Mektupları
Banka Araçları Satın Alın (Banka Garantileri ve Bekleme Akreditifi)
Finansal Kiralama Araçları (BG, SBLC, DLC, Akreditifler)
Varlık Yönetimi / Portföy Yönetimi
Sigorta ve Underwriting Hizmetleri
PPP ve Ticaret Platformları
Kurumsal Finansman
Yatırımlar

Bizi harekete geçiren nedir? Bizimle Çalışmanız için nedenler şunlardır:

Grand City Investment Limited‘de zamanınıza değer veriyor ve doğrudan konuya giriyoruz. Banka garantisi, bekleme mektubu, bg sblc gibi herhangi bir banka aracının ihracı, leasingi, finansmanı ve paraya çevrilmesi söz konusu olduğunda, önemli olan bitiş çizgisine ulaşmaktır ve Grand City Investment Limited’de üstün olduğumuz şey budur. 37 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde anlaşmalar yapıyoruz, bize bu sektördeki rekorumuza uyan başka bir şirket gösterin.

 

Aşağıda bizi benzersiz ve diğer şirketlerden daha iyi yapan şeylerden birkaçı var.
1. Biz, 37 yıllık başarılı hizmet ve mükemmellik anlamına gelen 29 Mayıs 1984’ten bu yana Hong Kong’da Yasal Olarak Kayıtlı Hong Kong Hükümeti Lisanslı Para Borç Vereniyiz.

2. En İyi Banka Enstrüman Sağlayıcıları olarak, Citibank New York, JP Morgan Chase Bank, Welsfargo Bank, Bank of America, Credit Suisse, Barclays bank gibi dünyanın en büyük 20 bankasından banka enstrümanları (bg, dlc ve sblc) çıkarıyoruz Londra, HSBC Hong Kong veya HSBC London, Standard Chartered Bank London, Dubai veya Hong Kong, UBS İsviçre, Deutsche Bank AG Almanya veya seçeceğiniz herhangi bir ana banka.

3. En İyi BG / SBLC Sağlayıcıları olarak, hem usd hem de Euro para birimlerinde bg / sblc düzenleriz, USD cinsinden ödeme yaparsanız USD cinsinden düzenleriz ve Euro olarak öderseniz Euro cinsinden düzenleriz.

4. Gizliliğiniz Önceliğimizdir, verilerinizi veya Ticari İşlemlerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

5. 1984 yılından bugüne kadar hiçbir Müşteri bizimle başarısız bir işlem yapmadı. % 99 başarı oranına sahibiz.

6. Yeni Komisyoncular Her Zaman Memnuniyetle Karşılanır ve iyi komisyonla olası hilelere karşı Korunur.

7. Her sektörden her müşteri için çözümlerimiz var.
8. Verimli, Tutarlı, Şeffaf ve Güveniliriz
9. Doğrudan işaret ediyoruz
10. Deneyimli ve kalifiye personel
11. Son Derece Memnun Müşteriler
12. Ön ödeme cezası yok
13. Hızlı Onaylar ve Kapanışlar
14. Gizli Ücret veya Ücret Yok

Bu nedenle, Kira veya Kira Bankası Garantileri, bg, dlc sblc, L / C veya krediler ve proje finansmanı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Tüm finansal ihtiyaçlarınız için lütfen bugün bizimle iletişime geçin.

ARACILARA / TEMSİLCİLERE / ŞİRKET TEMSİLCİLERİNE BİLDİRİM: Müşterilerine doğrudan olan aracılara değer veriyor ve takdir ediyoruz. Yeni komisyoncular memnuniyetle karşılanır ve her anlaşmada% 1 ila% 2 arasında komisyonla telafi edilir. Grand City Investment brokeri olmanın birçok avantajından birkaçı:

Brokerler için Profesyonel Destek
Her Anlaşmada% 1 ila% 2 arasında Komisyon Kazanın
Broker Zinciri Yok, Lütfen Müşterilerinize Doğrudan Olun
Komisyoncular Olası Atlatmaya Karşı% 100 Korunmaktadır.
Bg sblc ihraç ve Para Kazanma Programları gibi geniş Finansal Araç Yelpazesi.

E-posta: apply@grandcityinvestment.com
Telefon: +852 8191 7151
Skype: dr.williams09787

 

No Comments

Post A Comment